خسته شدید از تورهای مشابه؟
در آفریقای جنوبی چیزهای بیشتری وجود دارد فقط از پارک ملی باغ (Garden Route) و کروگر… این کشور در تمام طول قاره آفریقا به دلیل سواحل زیبا ، فرهنگهای متنوع و پر جنب و جوش ، کوههای باشکوه ، غذاهای درجه یک جهان نیز شناخته شده است. و شراب ، بیابان های متروک ، زمین های نورد ، سواحل نیمه گرمسیری ، شهرهای مرسوم ، مد روز و موارد دیگر. چیزی متناسب با هر سلیقه ، علاقه و سبک سفر وجود دارد و با راهنماهای تخصصی و تورهای FIT شما موظف به کشف چیزهای جدید هستید! در اینجا لیستی از برخی از برجسته های مهم ما برای شروع کار آمده است.

1. نوشیدنی کلاس جهانی در Winelands


وقتی مردم به تاکستان های آفتابگردان ، یک گیاه شفاف سوویینون یا یک شلوغی خنده دار فکر می کنند ، معمولاً به فکر آفریقا نیستند بلکه واقعاً باید مانند آفریقای جنوبی بخاطر شراب جهانی خود شناخته شوند. منطقه شناخته شده به عنوان وینلندز از حومه کیپ تاون به شهرهای جذاب ، تاریخی و دیدنی مانند Stellenbosch و Franschhoek می رسد. ازنوفیل ها باید به طور کامل یک یا دو روز طول بکشد تا انواع مختلفی را که ارائه می دهند ، بچشید.

2. قله های دراماتیک از Drakensberg


Drakensberg با داشتن قله های بسیار جالب توجه به پشت اژدهای غول پیکر ، شگفت آور نیست که در آن منطقه کوهستانی خیره کننده نام خود را به دست آورد و در آن اقامت گزید. همین حالا نام زولو uKhahlamba "مانع نیزه" همان توصیف برای بزرگترین رشته کوه در آفریقای جنوبی است که از لسوتو تا کووا زولو ناتال می گذرد. باستانی سن راک را کشف کنید ، مسیرهای پیاده روی کوهپیمایی و اماکن دیدنی و خیره کننده ای از قبیل آمفی تئاتر یا کلیسای جامع قله را کشف کنید.

3. گلهای وحشی در ساحل غربی


ساحل غربی آفریقای جنوبی تا کیپ تاون تا مرز نامیبیا امتداد دارد ، و جاده ای که به طول آن می روید به مسیر کیپ نامیبیا معروف است. پس از ترک محوطه کیپ تاون ، شهرها بین تعداد اندکی و دور از شهرها واقع می شوند و بیشتر روستاهای ماهیگیری روستایی و شهرهای کشاورزی هستند. بسیاری از این شهرها ارزش بازدید دارند ، به ویژه پاترنستر که دارای کلبه های سفید شده و رستوران های فوق العاده ای است. این یک منظره زیبا است که بعد از باران های زمستان ، هزاران گل وحشی شکوفا می شود و مزارع را به یک لحاف وصله ای از رنگ پر جنب و جوش تبدیل می کند اما بعد از باران های زمستان حتی نفس گیر می شود. این مزارع گل ها مایل ها تا ساحل امتداد دارند و در صورت یافتن خود در آفریقای جنوبی بین ژوئن و سپتامبر کاملاً فراموش نمی شوند.

4. بازارهای شگفت انگیز


بازارها لحظه ای را در آفریقای جنوبی می گذرانند. هر آخر هفته و حتی در هفته تنوع زیادی برای انتخاب وجود دارد که بیشترین مکانها در کیپ تاون وجود دارد ، ژوهانسبورگ جایگاه دوم و سپس شهرهای کوچک مختلف را در امتداد مسیر باغ یا سایر مسیرهای توریستی محبوب قرار خواهد داد. بازار اصلی Neighboursoods واقع در محله Woodstock در کیپ تاون همان چیزی است که همه چیز را آغاز کرد و به قدری محبوبیت پیدا کرد که یک نسخه خواهر در منطقه Braamfontein مرسوم ، مد روز Johannesburg وجود دارد. کیپ تاون اکنون دارای بازار خلیج Bay ، بازار کشاورز Oranjezicht ، بازار Mojo و بسیاری دیگر است که طعم منحصر به فرد خود را ارائه می دهند اما همه آنها روی غذاهای تازه و صنایع دستی تازه و جواهرات زیبا ، لباس ها و کنسرت ها تمرکز دارند. در ژوهانسبورگ Linden Market ، Market on Main در Maboneng و 1Fox Market Shed وجود دارد. در امتداد Garden Route بازار یولاف وحشی در Sedgefield جایی است که می تواند صبح شنبه باشد و در هرمانوس حتما از بازار غذا و شراب Hermanuspietersfontein بازدید کنید.

5. اری هنر در وسط هیچ جا


کارو یک منطقه نیمه خشک است که با فضای گسترده ای از شهرها و شهرهای کوچک عجیب و غریب و عجیب و غریب که بخش عمده ای از کشور داخلی آفریقای جنوبی را در خود جای داده است. برخی از این شهرها از سایر شهرها جذابیت بیشتری دارند اما خود چشم انداز با سکوت چشمگیر و یکی از شگفت انگیزترین آسمان های شب کاملاً پر از ستاره است. در کارو چند مزرعه بازی چشمگیر خواهید یافت و هرکسی که تور کاملی را در آفریقای جنوبی انجام می دهد ، به دلیل وسعت زیاد مطمئناً از آن عبور خواهد کرد. در نزدیکی شهر Graaff-Reinet ، یک مقصد تاریخی و جذاب از خود ، می توانید یک شهر عجیب و غریب تر به نام Nieu-Bethesda ، خانه خانه Owl را پیدا کنید. موزه ای که در گذشته خانه کودک یک هنرمند مشکل ساز بود که کل فضای را به یک اثر هنری ساخته شده از سیمان ، بطری های شیشه ای و شیشه خرد شده تبدیل می کرد. عجیب و جالب و جذاب است و توصیفات آن به سختی عدالت را انجام می دهد ، باید به صورت حضوری تجربه شود.

قبل رفتن به تور آفریقای جنوبی و بازدید از کشور آفریقای جنوبی بهتر است این مقاله را تا انتها بخوانید.

6. بالا و آمدن نقاط کانون شهری

کیپ تاون و ژوهانسبورگ دو شهر بزرگ آفریقای جنوبی هستند و تفاوت آنها با یکدیگر تفاوت چندانی ندارد. البته کیپ تاون سواحل و کوهستان دارد و به خاطر یک نگرش بسیار عقب مانده شناخته شده است ، در حالی که ژوهانسبورگ به عنوان شهر گلد شناخته می شود ، یک مرکز تجاری آفریقایی است و مردم سخت تر می شوند. هر دو شهر از جذابیت منحصر به فرد خود برخوردار هستند اما روند اخیر در گذشته محله های تند و زننده تبدیل به مراکز شهری مفرح با کافه های خنک ، هنر خیابانی خیالی و خیال راحت و خلاقانه و نوآوری شده است. در جابورگ ، پرجمعیت ترین محلات عبارتند از Braamfontein ، Melville و Maboneng. در کیپ تاون ، Woodwood ، جاده اصلی Bo Kaap و Sea Point است. یک صبح یا بعد از ظهر بخرید تا در این مناطق عکس های فوری را برای اینستاگرام سرگردان کنید ، قهوه عالی و نمونه برداری از غذاهای صنعتگر را امتحان کنید.

7. بهترین و زیباترین سواحل


آیا می دانید آفریقای جنوبی برخی از زیباترین سواحل جهان را دارد؟ کیپ تاون ، دوربان ، مسیر باغ ، مسیر ساحل وحشی ، ساحل غربی همه در امتداد خط ساحلی کشور قرار دارند و یک تجربه ساحل بی نظیر به یاد ماندنی را ارائه می دهند. در کیپ تاون Clifton و Camps Bay مشهورترین هستند (و به طور مداوم به زیباترین رای های دنیا رای داده اند) اما چرا Llandudno ، Muizenberg ، Boulder یا Blauuwberg را برای برخی از موارد متفاوت امتحان نمی کنید. با سفر به ساحل غربی سواحل ناهموار و به ظاهر جدا شده ای پیدا خواهید کرد که مایل به طول می مانند هرچند که آب برای شنا بسیار سرد است. آب گرمتر را می توان در دوربان ، ساحل وحشی و مسیر باغ یافت. آبهای دوربان گرم ترین است و سفر به این منطقه به راحتی با یک سافاری بیشتر در داخل کشور قابل ترکیب است. Garden Route در مجموعه ای از شهرهای ساحلی واقع شده است که همه آنها با فضای سبز سرسبز تا سواحل شنی زیبا ساخته شده است. لباس شنا را فراموش نکنید!

8. نکته آفریقا


برای جنوبی ترین نقطه آفریقا 2 کاندیدا وجود دارد و در حالی که کیپ آگولها رسماً نوک آفریقا است ، کیپ پوینت مطمئناً مانند یک فانوس دریایی تاریخی واقع در ارتفاعات بلند و بلند در قله جوت زدن ، پایان جهان شناخته شده است - به همین دلیل سالهاست که ادعا می کند. شما می توانید در آفریقا دورترین منطقه باشید. هر دو ارزش بازدید دارند ، زیرا Cape Point Nature Reserve منطقه ای شگفت انگیز است که می توانید با مزارع بدنه ، باب و بابون و سواحل مختلفی که مورد بازدید نهنگ ها قرار گرفته است را کشف کنید. اگر می خواهید این عکس شگفت انگیز در کنار علامتی که می گوید جنوبی ترین نقطه آفریقا است ، پس از آن یک مسیر انحرافی را در مسیر رسیدن به Garden Garden برنامه ریزی کنید ، منطقه Overberg ارزش بازدید ویژه ای دارد ، مخصوصاً De Hop Nature Reserve

9. بهترین غذای هندی این طرف استوا


آیا کرچکهای تند ، روتاری پوستی پوسته پوسته ، و سمبل های تازه باعث آب دهان شما می شوند؟ سپس شما در حال درمان هستید ... آفریقای جنوبی بزرگترین جامعه هندی را در خارج از هند دارد و این به معنای فراوانی غذاهای هندی با کیفیت از رستوران های ارزان قیمت به سبک رستوران ها گرفته تا مکان های دیدنی شیک و عالی است که همه را برای برآورده شدن از این ولع مصرف بسیار عالی می کند. دوربان بزرگترین جامعه هندی را در خود جای داده و از برخی قسمت های شهر می توان به هندوستان کوچک به ویژه بازار خیابان ویکتوریا یاد کرد. البته ، آفریقای جنوبی پیچ و تاب و منحصر به فرد خود را با اضافه کردن Bunny Chow اضافه کرده است که در واقع خرگوش را به هیچ وجه درگیر نمی کند ، اما در واقع یک نان نان توخالی است که با گوشت خوشمزه و سبزیجات بسیار سس پر شده است.

10. خیابانی با 2 برنده جایزه صلح نوبل


در آفریقای جنوبی خیابان جالبی وجود دارد که تنها خیابان جهان است که دارای 2 برنده جایزه صلح نوبل است. هر دو نلسون ماندلا و اسقف اعظم دزموند توتو در خیابان ویلاکازی در سووتو زندگی کرده اند ، یوهانسبورگ و دزموند توتو هنوز خانه ای در آنجا دارند. Soweto یک منطقه تاریخی مهم است زیرا در آن زمان قیام های Soweto در سال 1976 اتفاق افتاد که توجه جهانیان را به وحشت دولت دولت آپارتاید جلب کرد. بنابراین علاوه بر ادعای این تمایز بی نظیر بی نظیر ، بهتر است بازدید کنید تا اطلاعاتی در مورد تاریخ کشور کسب کنید.
ای تجربه این نکات برجسته ویژه که شاید از آن نشنیده باشید ، با یکی از مشاوران متخصص ما در مورد خیاط کردن یک تور سفارشی برای شما صحبت کنید که موارد برگزیده مورد علاقه شما را در بر می گیرد. اما اگر تور مناسب تر را ترجیح می دهید ، در اینجا 4 سفر برتر راهنمایی خصوصی ما برای راحتی شما وجود دارد: جهان در یک کشور ، شگفتی های مسیر باغ ، تجربه کیپ تاون و تجربه کیپ تاون و کروگر.
منبع : safarious

یکشنبه 8 دی 1398
بؤلوملر : گردشگری,